MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 900 mm MS1-90B
MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 900 mm MS1-90B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MS1-90B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MODULAR SHOWER |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 42.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913918056 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, matné sklo AXC90MT
expedícia do 8 dní338,29 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-02
expedícia do 8 dní281,94 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 mm ES1590-04
expedícia do 8 dní305,25 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €


