MOOVAN stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm FF125
MOOVAN stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm FF125
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FF125 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 121 mm |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 282 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 168 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112003 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
RHAPSODY PROFESSIONAL stojanková drezová batéria so sprškou, chróm 5547
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
ATON stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm EV125
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Dita sprchová súprava s batériou, s vývodom, prepínačom na sprchu CBE60101SD1
expedícia do 8 dní207,90 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBE301029M
expedícia do 8 dní86,00 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €

