MORADA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm MR06
MORADA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm MR06
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR06 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MORADA |
| Výška | 287 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 3.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830365 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
80,17 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - čierna matná MK380.5CMAT
na objednávku121,87 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €

