MORIAN umývadlová skrinka 100x14x48cm, dub čierny, pravá MR126
MORIAN umývadlová skrinka 100x14x48cm, dub čierny, pravá MR126
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR126 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MORIAN |
| Rozmer | 100x14x48 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub čierny (KronoSwiss) |
| Materiál | HPL laminát/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892424 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MORIAN vysoká skrinka 35x140x30cm, dub čierny MR189
expedícia do 8 dní551,11 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


