MORIAN umývadlová skrinka 120x14x48cm, dub čierny, ľavá MR122
MORIAN umývadlová skrinka 120x14x48cm, dub čierny, ľavá MR122
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR122 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MORIAN |
| Rozmer | 120x14x48 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub čierny (KronoSwiss) |
| Materiál | HPL laminát/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 23.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892455 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar výsuvný sprchovací kút 140x90 cm, transparent, brúsené zlato 871-140-090-01-55
expedícia do 10 dní543,60 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 140 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8151-140-090-50-00
expedícia do 10 dní391,68 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 140 x 90 cm, grafit, strieborná - 871-140-090-41-95
expedícia do 10 dní580,15 €


