MORO keramické umývadlo 42x14,5x42 cm, na dosku AR420
MORO keramické umývadlo 42x14,5x42 cm, na dosku AR420
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR420 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 42x14,5x42 cm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864698 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, meď FG320
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, meď/modrá so vzorom PI037
expedícia do 8 dní186,79 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €


