MOUSSE kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protišmyk, šedá 96MS508008
MOUSSE kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protišmyk, šedá 96MS508008
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-96MS508008 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 50x80 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Textilní |
| Hmotnost / ks | 0.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307380 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flow úzka obdĺžniková sprchová vanička 120 x 80 cm, biely lesk - 46R108012
expedícia do 10 dní134,10 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 80 cm, biela, zlatý kryt - 42108012-G
expedícia do 10 dní196,57 €
338,63 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €


