MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, čierna mat
MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-105T12001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 214x90x214 mm |
| Délka | 214 mm |
| Šířka | 214 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8003062866326 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnost / ks | 0.6650 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať

