MYTHOS vykurovacie teleso 500x1130 mm, chróm
MYTHOS vykurovacie teleso 500x1130 mm, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLM511C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | MYTHOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1130 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Objem | 4.90 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 297 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 15.4000 kg |
| EAN | 8590913121999 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ................ |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Držiak kefiek a pasty Metalia 1 chróm 6134,0
expedícia do 8 dní18,81 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
QUADROTTO držiak kefiek na postavenie, tortora QU9866
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €

