NANCY posuvný držiak sprchy, vývod vody, 600 mm, chróm 1202-04
NANCY posuvný držiak sprchy, vývod vody, 600 mm, chróm 1202-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 658 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 16x19 mm |
| Výbava | S integrovaným vyústením vody |
| Hmotnosť / ks | 1.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913804601 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak pre sprchovú tyč 30x15mm, ABS/čierna mat NDSC615
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 560 mm, čierna mat SC015
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Posuvný držiak sprchy hranatý, 700mm, zlato SC417
expedícia do 8 dní298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €


