Nástenná spŕška s otočným kĺbom, okrúhla, chróm AB535
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, okrúhla, chróm AB535
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AB535 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 60 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.1200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913818493 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SLIM nástenná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, bronz SOF2006
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €

