Nástenná výtoková hubica, hranatá, 180mm, zlato BO417
Nástenná výtoková hubica, hranatá, 180mm, zlato BO417
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BO417 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Prietok (3 bar) | 17.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887321 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Podobný tovar
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 165mm, zlato BO517
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 1400 mm, bočné pripojenie, 1994 W, čierny - W422-050-140-70
expedícia do 10 dní211,89 €

