Nástenný guľový ventil 1/2", otočná hubica, chróm ZY1813
Nástenný guľový ventil 1/2", otočná hubica, chróm ZY1813
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ZY1813 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 247 mm |
| Hloubka | 177 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Ventil |
| Ostatní | Pouze studená voda, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971099 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
4,54 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
4,16 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
Podobný tovar
Nástenný ventil 1/2", otočná hubica, chróm ZY1812
expedícia do 8 dní27,44 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

