Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, okrúhly, chróm DB107
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, okrúhly, chróm DB107
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DB107 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 60 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Studená alebo predmiešaná voda |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885051 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, hranatý, chróm DB108
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, guľ., chróm SG107
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm RV013
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, čierna mat PY13/15
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
Podomietková batéria s bidetovou spŕškou Retro, chróm KI41C-01
expedícia do 8 dní193,80 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €

