Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou, chróm SK215
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou, chróm SK215
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SK215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 98 mm |
| Hĺbka | 71 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Studená alebo predmiešaná voda |
| Hmotnosť / ks | 0.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913834028 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
| Tvar batérie | Kulatý |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOTTA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm LT741
expedícia do 8 dní33,94 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
Bidetová sprcha s dvojventilom na napojenie vody na WC nádržku 1209-04
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, guľ., chróm SG107
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


