NATURE Rodapié Smoke 13x15 (ADP42) ADNT5036
NATURE Rodapié Smoke 13x15 (ADP42) ADNT5036
| Výrobca: | Výrobca: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADNT5036 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NATURE |
| Rozměr | 13x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 13 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 75 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A4T-075-090-55-00
expedícia do 10 dní368,12 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 75 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A6T-075-090-65-00-P
expedícia do 10 dní427,02 €

