NATY úchytka, rozteč 320mm, chróm NA320
NATY úchytka, rozteč 320mm, chróm NA320
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA320 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- pre nábytok NATY
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 34 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.1480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871863 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y bidetový systém pre podomietkovú inštaláciu, matná biela SYSYBI2WM
expedícia do 14 dní200,71 €
Podomietková bidetová batéria LUNGO LOOP Diamond Copper
expedícia do 12 dní94,40 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm WD003
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €

