NEON nábytkové umývadlo 50x41, 5cm
NEON nábytkové umývadlo 50x41, 5cm
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-201.131.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | NEON |
| Rozmer | 50x16x41,5 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913925870 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, chróm 151.307.1
expedícia do 8 dní18,23 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
96,54 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm okrúhly, chróm 151.209.1
expedícia do 8 dní31,87 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 100 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 897-100-100-65-00-P
expedícia do 10 dní268,00 €
Vaňová zástena Mexen Next s jedným krídlom 70 x 150 cm, matná, kartáčovaný nikel - 895-070-000-00-30-97
expedícia do 10 dní123,68 €


