NEON umývadlová skrinka 47x71x35 cm s umývadlom NEON, biela
NEON umývadlová skrinka 47x71x35 cm s umývadlom NEON, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-501.112.0 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | NEON |
| Rozmer | 50x79,5x41,5 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 795 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 29.4000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913926396 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
96,54 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu 150 mm kartáčovaný bronz 13116140
expedícia do 4 dní398,89 €


