NEON umývadlová skrinka 76,5x45x35 cm, biela
NEON umývadlová skrinka 76,5x45x35 cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-500.115.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | NEON |
| Rozmer | 76,5x45,3x34,8 cm |
| Šírka | 765 mm |
| Výška | 453 mm |
| Hĺbka | 348 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 20.0000 kg |
| EAN | 8590913947339 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
NEON keramické umývadlo 80x41,5 cm, biela 201.133.0
expedícia do 8 dní122,63 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, chróm 151.307.1
expedícia do 8 dní18,23 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 105 x 90 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-105-090-95-00
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 105 x 90 cm, priehľadný, biely - 8C2L-105-090-20-00
expedícia do 10 dní462,36 €

