NERISSA keramické umývadlo 41,5x12,5x28,5 cm, čierna mat AR265B
NERISSA keramické umývadlo 41,5x12,5x28,5 cm, čierna mat AR265B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR265B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 42x12,5x29 cm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913916878 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.0-60mm, čierna mat AR901
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar-B L s ľavými pántami 140 cm, priehľadné, ružové zlato - 832SL-140-050-60-00-L
expedícia do 10 dní400,49 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-F ľavé skladacie 140 cm, priehľadné, strieborná - 836S-140-050-95-00-L
expedícia do 10 dní465,28 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-F pravé skladacie 140 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 836S-140-050-55-00-P
expedícia do 10 dní459,39 €


