NERON keramické umývadlo 60x48 cm, biela 201.128.0
NERON keramické umývadlo 60x48 cm, biela 201.128.0
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-201.128.0 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 60x47,8 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 478 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913924361 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 4-45mm, ABS/biela
expedícia do 8 dníNERON umývadlová skrinka 57,5x64x44,7 cm, biela 500.117.0
expedícia do 8 dníSCHMITZ stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm 863.002.1
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Mohlo by vás zaujímať


