NEVEL vykurovacie teleso 555x773mm, 324 W, strieborná (H-608S) NV608S
NEVEL vykurovacie teleso 555x773mm, 324 W, strieborná (H-608S) NV608S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NV608S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NEVEL |
| Rozmer | 555x773 mm |
| Šírka | 555 mm |
| Výška | 773 mm |
| Objem | 2.80 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 515 mm |
| Výkon | 324 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862236 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK480.5SM
na objednávku121,03 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
RAV SLEZÁK MORAVA Batéria sprchová vstavaná s keramickým prepínačom-stará mosadz MK186KSM
na objednávku360,57 €
ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm 3861
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €


