NEVIS držiak toaletného papiera bez krytu, chróm NV2413
NEVIS držiak toaletného papiera bez krytu, chróm NV2413
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-NV2413 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| Rozměr | 204x60x82 mm |
| Šířka | 204 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305867 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
NEVIS WC kefa závesná, keramika, chróm NV330313
expedícia do 8 dní42,16 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
NEVIS dávkovač mydla, keramika, chróm NV8013
expedícia do 8 dní32,56 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Mohlo by vás zaujímať
HIMALAYA držiak toaletného papiera bez krytu, bambus HY24
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat PI2414
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
TRILLY stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, čierna mat/bambus TR3241 57897
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

