NEVIS držiak toaletného papiera s krytom, chróm NV2513
NEVIS držiak toaletného papiera s krytom, chróm NV2513
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-NV2513 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| Rozměr | 150x171x82 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 171 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305874 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
NEVIS WC kefa závesná, keramika, chróm NV330313
expedícia do 8 dní42,16 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
NEVIS dávkovač mydla, keramika, chróm NV8013
expedícia do 8 dní32,56 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1100 mm, číre sklo GS2111B
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


