NIMOA stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm / gun metal MA640GM
NIMOA stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm / gun metal MA640GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MA640GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 447 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Flexibilné ramienko, Výsuvná hubica |
| Hmotnosť / ks | 2.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932212 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá / chrom |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
RHAPSODY PROFESSIONAL stojanková drezová batéria so sprškou, chróm 5547
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RHAPSODY stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 5550
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
HEBE stojanková drezová batéria so spŕškou, čierna mat HT430B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
MAYA stojančeková drezová batéria so spŕškou, čierna mat MA780B
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

