NIRONA umývadlová skrinka 57x51,5x43 cm, dub Sherwood (NR062) NR060-1515
NIRONA umývadlová skrinka 57x51,5x43 cm, dub Sherwood (NR062) NR060-1515
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR060-1515 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka
- výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
- Umývadlo nie je súčasťou skrinky
Namiesto umývadlá možno použiť Rockstone dosku. V prípade záujmu si vyberte farbu podľa vzorkovníka tu a pre nacenenie a objednanie kontaktujte predajné oddelenie.
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIRONA |
| Rozmer | 57x51,5x43 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 21.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868771 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
expedícia do 8 dní
10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GODIVA umývadlo 58x44cm, bez otvoru pre batériu, liaty mramor, biela GU058-0
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VIOLETA umývadlová skrinka 53,5x52x42,5cm, biela pololesk (VI062) VI060-3131
expedícia do 8 dní565,34 €
Pri platbe vopred iba 536,00 €
WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela WA064
na objednávku478,49 €
Pri platbe vopred iba 447,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 57x50x43, 5cm, biela lesk DT060-3030
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


