NIRONA umývadlová skrinka 95x51,5x43 cm, dub Sherwood (NR102) NR100-1515
NIRONA umývadlová skrinka 95x51,5x43 cm, dub Sherwood (NR102) NR100-1515
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR100-1515 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka pod umývadlo
- výsuv BLUM TANDEMBOX antaro s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
- Umývadlo nie je súčasťou skrinky
Namiesto umývadla je možné použiť Rockstone dosku. V prípade záujmu si vyberte farbu podľa vzorkovníka tu a pre nacenenie a objednanie kontaktujte predajné oddelenie.
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIRONA |
| Rozmer | 95x51,5x43 cm |
| Šírka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868863 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
243,00 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
expedícia do 8 dní
10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, 2 otvory, čierny granit AR473
expedícia do 8 dní495,97 €
Pri platbe vopred iba 470,00 €
KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 41,5x74x25,3 cm, dub platin 51144
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


