NIROX zrkadlo v ráme 1000x600mm, biela mat NX106-3131
NIROX zrkadlo v ráme 1000x600mm, biela mat NX106-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX106-3131 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIROX |
| Rozměr | 100x60x2,8 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 600 mm |
| Barva rámu | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941221 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI pár držiakov poličky (bez skla), chróm (102202112) XJ018
expedícia do 8 dní16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Súprava podomietkovej vane a sprchy Mexen Cube DR02 s dažďovou sprchou 25 cm, ružové zlato - 77503DR0225-60
expedícia do 10 dní259,75 €
Mexen Cube DR02 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, biela - 77503DR0230-20
expedícia do 10 dní241,83 €


