NIROX zrkadlo v ráme 1000x600x28 mm, brest bardini NX106-1313
NIROX zrkadlo v ráme 1000x600x28 mm, brest bardini NX106-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX106-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 100x60x2,8 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 11.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893629 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI pár držiakov poličky (bez skla), chróm (102202112) XJ018
expedícia do 8 dní16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, square mat s nerez. rámčekom CH 850 SN 3
expedícia do 8 dní128,18 €


