NIROX zrkadlo v ráme 1200x700x28 mm, biela lesk NX127-3030
NIROX zrkadlo v ráme 1200x700x28 mm, biela lesk NX127-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX127-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 120x70x2,8 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893681 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
180,71 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
Umývadlová batéria Hansgrohe Tecturis S bez podomietkového telesa matná čierna 73351670
expedícia do 4 dní337,81 €
128,01 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €

