NIROX zrkadlo v ráme 1200x700x28 mm, dub collingwood NX127-1919
NIROX zrkadlo v ráme 1200x700x28 mm, dub collingwood NX127-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX127-1919 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 120x70x2,8 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893759 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
227,77 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €


