NIROX zrkadlo v ráme 600x800mm, antracit matný NX608-3434
NIROX zrkadlo v ráme 600x800mm, antracit matný NX608-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX608-3434 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIROX |
| Rozměr | 60x80x2,8 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965487 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | antracit |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI pár držiakov poličky (bez skla), chróm (102202112) XJ018
expedícia do 8 dní16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EMONA umývadlo, liaty mramor, 40x40cm, biela EN040
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, pistáciová MGT38223
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €

