NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX608-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 60x80x2,8 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913940521 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ZOJA skrinka s keramickým umývadlom 40x22 cm, dub platin 51049DP-02
expedícia do 8 dní100,64 €
Pri platbe vopred iba 96,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 35 cm, 1 dvierka, drážkovaná, dub - 91A21-03547-1-BF81
expedícia do 10 dní144,32 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 30 cm, orech - 91AX1-0300-470-1-86
expedícia do 10 dní97,20 €


