NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX608-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Zrkadlo v ráme
- otočné o 90 °
- ako vhodný doplnok odporúčame držiak sklenené poličky a poličku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 60x80x2,8 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843266 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
LINEX galerka s LED osvetlením, 60x70x15cm, ľavá/pravá, biela LX060-0030
expedícia do 8 dní483,51 €
Pri platbe vopred iba 459,00 €
AROWANA zrkadlo v ráme 500x800mm, chróm AW5080
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
ACCORD zrkadlo s fazetou 600x800mm, zaguľatené rohy, bez úchytu MF441
expedícia do 8 dní40,57 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


