NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, dub collingwood (AM601) NX608-1919
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, dub collingwood (AM601) NX608-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX608-1919 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 60x80x2,8 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893605 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
COSMETICO zrkadlo 600x800mm, kozmetické zrkadlo MIR2
na objednávku67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
FLUT zrkadlo s LED podsvietením 600x800mm, biela FT060
expedícia do 8 dní293,88 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €


