NOEMI hydromasážna vaňa, 170x70x39cm, Attraction Hydro-Air, chróm 57133
NOEMI hydromasážna vaňa, 170x70x39cm, Attraction Hydro-Air, chróm 57133
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71708.4010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 197.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061045 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A5-115L-120P-70-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 115 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-115-120-70-77-L
expedícia do 10 dní515,36 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A6-115L-120P-70-00
expedícia do 10 dní556,59 €

