NOEMI obdélníková vana 180x80x39cm, bílá
NOEMI obdélníková vana 180x80x39cm, bílá
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71715 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 180x80x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 266.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729068433 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CLEO obdĺžniková vaňa 180x80x48cm, ivory 95611.40
na objednávku591,91 €
Pri platbe vopred iba 548,00 €
CLEO obdĺžniková vaňa 180x90x48cm, čierna mat 13111.21
na objednávku953,99 €
Pri platbe vopred iba 884,00 €
KRYSTA obdĺžniková vaňa 180x80x39cm, čierna mat 71710.21
na objednávku600,66 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €

