NOEMI obdĺžniková vaňa 150x80x39cm, čierna mat 71727.21
NOEMI obdĺžniková vaňa 150x80x39cm, čierna mat 71727.21
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71727.21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 150x80x39 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 190.00 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729050261 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta pre vane a vaničky, 2x 1950mm, 2x roh, 2x zakončenie, čierna mat 91020B
expedícia do 8 dní43,35 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
DEEP sprchové dvere 1500x1650mm, číre sklo MD1516
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L sprchový kút posuvný ľavý 95 x 100 cm, čierny rám, čierna - 8C2L-095-100-70-70-L
expedícia do 10 dní485,91 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 95 x 100 cm, priehľadný, chróm - 8C2-095-100-01-00
expedícia do 10 dní432,91 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 95 x 100 cm, priehľadný, chróm - 8A2T-095-100-01-00
expedícia do 10 dní379,90 €

