NOEMI obdĺžniková vaňa 160x80x39cm, čierna mat 71722.21
NOEMI obdĺžniková vaňa 160x80x39cm, čierna mat 71722.21
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71722.21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 160x80x39 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 206.00 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 19.5880 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048619 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Vaňová súprava, bovden, dĺžka 600mm, zátka 72mm, čierna mat 71850.21
expedícia do 8 dní65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, chróm - 8A5-100L-115P-01-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, chróm - 8A5L-100L-115P-01-00
expedícia do 10 dní550,70 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-100L-115P-55-00
expedícia do 10 dní541,85 €

