NOEMI SLIM obdĺžniková vaňa 160x70x39cm, biela 71707S
NOEMI SLIM obdĺžniková vaňa 160x70x39cm, biela 71707S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71707S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 160x70x39 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 183.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 17.0040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729084075 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Stilla 80x60x45 cm kašmír mat STILLADK08057U3
expedícia do 4 dní406,18 €


