NORM keramické umývadlo 100x18x50 cm, biela ExtraGlaze 8633111
NORM keramické umývadlo 100x18x50 cm, biela ExtraGlaze 8633111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8633111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NORM |
| Rozmer | 100x18x50 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 29.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590010686 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
885,55 €
Pri platbe vopred iba 840,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar Walk-in sprchová stena 75x200, 8 transp., ružové zlato 871-075-000-03-60
expedícia do 10 dní255,51 €
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 75x200 cm, transparent 8, zlatá 800-075-101-50-00
expedícia do 10 dní168,28 €
Mexen KIOTO+ zástena Walk-in s policou 75x200 cm, transparent, chróm 800-075-121-01-00
expedícia do 10 dní204,12 €


