NORM WC závesné, splachovanie SWIRLFLUSH, 50x36 cm, ExtraGlaze 861611
NORM WC závesné, splachovanie SWIRLFLUSH, 50x36 cm, ExtraGlaze 861611
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-861611 |
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NORM |
| Rozmer | 36x33,5x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 335 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Swirlflush, Skryté uchytenie, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 21.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937822068 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
NORM/PURA WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela/chróm MS86CSN11
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
USPA LUX elektronický bidet s diaľkovým ovládaním UB-6635RU
expedícia do 8 dní675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 radiátor 600x1800, spod. príp., 2975 W, antracit W622-060-180-66
expedícia do 10 dní342,87 €


