NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 70cm, čierna mat
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 70cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NT700 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NOTION |
| Rozmer | 70 cm |
| Priemer zátky | 700 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 4.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943195 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
ELENA zrkadlo s LED podsvietením 20W, 68x96cm, čierna mat 30574CI
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 70cm, čierna mat AWB070
expedícia do 8 dní87,53 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €
ORBITER okrúhle LED podsvietené zrkadlo s koženým pásikom, ? 70cm, čierna mat ORL070
expedícia do 8 dní440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €

