NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 70cm, zlato mat
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 70cm, zlato mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NT700G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NOTION |
| Rozmer | 70 cm |
| Priemer zátky | 700 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 4.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943270 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zlatá |
| Odtieň drezu | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 105 x 70 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-105-070-70-77-L
expedícia do 10 dní429,94 €
Mexen Lunar L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 105 x 70 cm, priehľadný, biely - 834L-105L-070P-20-00
expedícia do 10 dní562,48 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 105 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8C2-105-070-01-00
expedícia do 10 dní406,38 €

