NOTION SLIM okrúhle zrkadlo v ráme ? 50cm, čierna mat NT500
NOTION SLIM okrúhle zrkadlo v ráme ? 50cm, čierna mat NT500
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NT500 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NOTION |
| Rozměr | 50x2,3 cm |
| Průměr | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973062 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 340/180-U 521610 dvojdrez, hlavný drez vpravo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
Blanco CLARON 340/180-U 521609 dvojdrez, hlavný drez vľavo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
Blanco ZEROX 340/180-U 521614 dvojdrez, hlavný drez vpravo hodvábny lesk drez pod dosku
na objednávku827,69 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €


