NUBES bidet stojaci, 35x52cm, čierna mat
NUBES bidet stojaci, 35x52cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9662126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 35xx41x52 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8052015165689 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 23.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
KUBE X bidet stojaci, 36x55cm, biela mat 9462109
na objednávku618,71 €
Pri platbe vopred iba 587,00 €

