NUBES keramické umývadlo 100x50cm, čierna mat
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9623126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168451 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 100cm, čierna PANB100N
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 100cm, chróm PANB100
na objednávku195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, čierna mat 9423126
na objednávku711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €

