NUBES keramické umývadlo 100x50cm, s odkladacími plochami, biela ExtraGlaze 9651111
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, s odkladacími plochami, biela ExtraGlaze 9651111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9651111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018538 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
885,55 €
Pri platbe vopred iba 840,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
110,65 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, matný grafit - 91A10-04047-1-BF66
expedícia do 10 dní206,14 €


