NUBES keramické umývadlo 120x50cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96249111
NUBES keramické umývadlo 120x50cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96249111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96249111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019627 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 120cm, čierna PANB120N
na objednávku241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 120 x 90 cm, grafit, kartáčovaná meď - 871-120-090-41-65
expedícia do 10 dní547,73 €
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 120x85, transp., brúsené zlato 871-120-085-01-55
expedícia do 10 dní510,59 €


